MEXEN FENIX 02 - 600200

• Povrch bez závad

• Cena za tlačítko viac ako priaznivá
    • Pekný dizajn, ale to je vec vkusu
    • Slušne a kvalitne vyrobené

Objednal som tieto tlačítka mne neznámej značky na základe + - rovnakého rozmeru s tlačítkami Alcaplast. Podľa popisu vraj pasujú aj na Geberit. V minulosti som Geberit vedel po úprave nasadiť na modul Alcaplastu. Alcaplast tlačítka boli vždy od konkurencie o niečo cenovo lacnejšie, ale v poslednom čase sa dajako podražili. Nemienil som dať len tak z roztopaše za obyčajné plastové tlačítko 50-60 euro, len z dôvodu toho aby som obmenil staré okukané. Takže moja motivácia bola čisto ekonomická. Úprava sa zadarila tlačítka sú na svojom mieste a budú slúžiť účelu aj keď na inej značke wc modulu, než zamýšľal konštruktér a výrobca. A za takúto cenu zvážim ešte nákup nejakého iného dizajnového tvaru, a budem si ich postupne meniť. Ja mám rád keď mám každú chvíľu niečo iné nové neopozerané.

biela
Šírka
12 mm
Materiál
plastové
Výška
165 mm

Tlačidlo na splachovanie Ovládacie tlačidlo pre podomietkový modul je nepostrádateľným prvkom závesného systému WC . Tento dizajn je elegantný, moderný a nadčasový. Dodajte tak vašej toalete úplne nový rozmer. Praktické riešenie zaisťuje maximálnu hygienu a pohodlie pri udržiavaní čistoty. Odlišná veľkosť jednotlivých tlačidiel sa líši podľa množstva vody, ktoré na spláchnutie potrebujete. Je tak teda ekonomický a zabraňuje nadmernému plytvaniu vodou. Farebné varianty Kúpeľňa alebo oddelené WC sú miestnosti s každodenným využitím. Jej farebný tón je preto veľmi dôležitý a drobné detaily pomáhajú dotvoriť designový celok. Podľa vlastného vkusu je možné vyberať z niekoľkých farebných prevedení. chróm biela čierna zlatá ružovo zlatá červená chróm lesk chróm mat biela lesk biela mat S čím najlepšie kombinovať Tlačidlo na splachovanie je neoddeliteľnou súčasťou každej toalety. Vždy je dobré prihliadnuť na celkový dizajn a podľa toho vybrať najlepší farebný variant alebo tvar tlačidiel. Je možné ho tiež zladiť s držiakom na toaletný papier alebo WC štetkou . Je nepostrádateľným doplnkom WC na postavenie, závesných, kombinovaných, ale aj WC s bidetovou sprškou. Výsledný efekt útulnej toalety umocníte pomocou našich kúpeľňových doplnkov . Mexen - dizajnový - moderný - univerzálny a všestranný Je nová poľská značka špecializujúca sa na dizajn a výrobu vybavenia kúpeľní, toaliet a kuchýň. Ponúka moderné, funkčné a štýlové výrobky za veľmi atraktívne ceny. Vysoká kvalita a dlhá životnosť je samozrejmosťou. Produkty sú navrhované s ohľadom na aktuálne trendy a nápady interiérového designu, ktoré sú medzi zákazníkmi stále obľúbenejšie. Všetky tieto výrobky sa kupujú na dlhé roky a preto je módny dizajn vyvážený osvedčenými klasickými riešeniami, vďaka čomu výrobky vyzerajú elegantne po celú dobu ich použitia.

• Dobrá cena
    • kvalitne spracované